بمب یک عاشقانه

در این روزهایی که کرونا خانه نشینمان کرده، و آموختن مجازی قسمتی از زندگیمان شده. به توصیّه دانش آموزانم، فیلم بمب یک عاشقانه را دیدم و  از  دیدن آن لذت بردم. اگر بخواهم مقایسه کنم با فیلم دیگری درباره جنگ، که درباره آن پیشتر نوشته‌ام.( تنگه ابو قریب) قاطعانه خواهم گفت این فیلم یک سر و گردن از آن بهتر است. هم داستان بهتری دارد و هم کشش عاطفی بیشتری ایجاد می‌کند. تنگه ابوقریب فقط بر رشادت دور می‌زد. هیچ معنی و مفهوم دوم یا سومی نداشت. هیچ تنگه ابوقریبی را در زندگی واقعی نشان نمی‌داد. فقط و فقط یک تنگه بود. ولی بمب یک عاشقانه، جنگ در بیرون بود، جنگ در داخل خانواده بود. هم شروع یک احساس عاشقانه بود و هم پایان احساس عاشقانه. هم احساس شکست بود و هم پیروزی. و مرگ و حقیقت تلخ و شیرین جنگ.

ضمن این که برای هم سن و سالان من احساس ( نوستالوژیک) داشت.  آن روزها را به یاد دارم. همان روزهایی که با آژیر قرمز پناهگاه پرگرد و خاک مدرسه، ماوایمان بود و قیل و قالها داشتیم. روزهای جنگ هوایی و موشکی را به یاد دارم. 

شما را به دیدن این فیلم دعوت می‌کنم.

مامان و بابا و بچه‌ها یک ,هم ,عاشقانه ,جنگ ,فیلم ,بمب ,بمب یک ,و هم ,را به ,بود و ,یک عاشقانهمنبع

مشکل روبیکا با صدا و سیما

آمیرزا (معرفی بازی)

تپه خاطرات (معرفی کتاب)

مسابقات ارتش های جهان

ماه من، غصه چرا؟

داستان اسباب بازی‌ها

ایده‌های سال جدید تحصیلی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اپیلاسیون پوست حساس گروه آموزشی و مشاوره سیترا بانک تم و قالب پاورپوینت رایگان بازار کفش ایمنی نرم افزار ترجمه pdf برای کامپیوتر شرکت تسینا GTA san andreas multiplayer اینجا همه چی هست رزا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. برش آلومینیوم باکیفیت و ارزان