امروز با بچه‌ها داستان اسباب بازی سه را تماشا کردیم.  همان که اندی می‌خواهد به دانشگاه برود، و اسباب بازی‌ها با یک اشتباه سر از مهد کودک و  کارخانه بازیافت در می‌آورند.

به طرز عجیبی دلم برای عروسک‌ها سوخت.  مگر چه معجونی درون این  پویانمایی‌هاست که تا عمق جان ریشه می‌دواند. نمی‌دانم!

با خودم فکر کردم که وظیفه ما در مقابل اسباب‌بازی‌‎های بچه‌ها چیست؟ وقتش که رسید بچه‌ها که بزرگ شدند ما باید با این عروسک‌ها و اسباب‌بازی‌ها چه کار کنیم؟ 

حتما آن‌ها نگه می‌دارم برای نوه‌ها و نتیجه‌ها! فکرش را بکنید نوه‌ها به خانه می‌آیند و نق می‌زنند، بعد یک کارتن . نه. چند کارتن اسباب بازی هست که بریزی جلویشان و توی اسباب‌بازی‌های زمان کودکی مامان و باباشان غلطشان بدهی. 

حتما می‌گویید تا آن وقت دیگر کسی با این‌ها بازی نمی‌کند. من که مخالفم گمان می‌کنم رفتار کودکمان را خودمان می‌سازیم نمی‌گویم . بازی‌های موبایلی و رایانه‌ای جذابیت ندارد. برعکس سرشار است از جذابیت اما عروسک و ماشینک و تفنگ آب پاش و خانه سازی و . جذابیت خودش را دارد، فقط دل کودکانه می‌خواهد و عشق بازی و داستان سرایی. 

مامان و بابا و بچه‌ها بازی ,اسباب ,بچه‌ها ,  ,جذابیت ,داستان ,اسباب بازی‌ها ,اسباب بازی ,داستان اسباب ,بچه‌ها داستان ,وقت دیگر ,بچه‌ها داستان اسبابمنبع

مشکل روبیکا با صدا و سیما

آمیرزا (معرفی بازی)

تپه خاطرات (معرفی کتاب)

مسابقات ارتش های جهان

ماه من، غصه چرا؟

داستان اسباب بازی‌ها

ایده‌های سال جدید تحصیلی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید لوازم جهیزیه عروس از بانه برای تو خرید پستی ارزان بدلیجات دست ساز زنانه دخترانه کودکانه زیور الات 2020 راه اندازی آشپزخانه صنعتی آدرین رضایی پایا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فروشگاه خرید اینترنتی ونجو 2020 gta modl کامل ترین مرجع آموزش های Gta v و دانلود به روز ترین مد ها فروشگاه اینترنتی نگین بلاگ