نوشتم مرگ یوز نه انقراض یوز که خدا آن روز را نیاورد. امّا منظورم از مرگ یوز آن جانور زیبا و خوش خط و خالی نیست که روی پیراهن ورزشکاران رسم شده. منظورم موتور جستجوی یوز است.

همان که قرار بوده مانند یوز در صحرای اطلاعات اینترنتی بدود و اطلاعات شکار کند. همان که قرار بوده شکارش برای فارسی زبانان خوش طعم باشد و بهتر از طعم شکار گوگل و بینگ و یاهو و . باشد.

امروز دنبال آموزش نرم افزار اپ اینونتر اول گوگل را جست و جو کردم ، دیدم گوگل اینورتر و اینونتر را با هم  حساب کرده. با خودم گفتم حالا وقت امتحان یوز ایرانی است. این موتور جستجو حتما برایزبان فارسی بهینه سازی و می‌تواند اطلاعات بهتر و دقیق‌تری عرضه کند. امّا دریغ از یک باز خورد. پاسخش این بود که جستجوی شما نتیجه‌ای نداشت. حتی همان نتایج گوگل را هم عرضه نکرد. چه رسد به بهترش. حتی بدترش را هم عرضه نکرد. چه رسد به بهترش.

نتیجه موتور جستجوی یوز

فقط این نیست در گوشه سمت چپ خانه یوز. چند گزینه است: تصویرانه، بلاک چین، ترجمه، خبرچین.  

تصویر اضافات یوز

هیچکدام از این موارد هم کار نمی‌دهد. و همه با خطا مواجه می‌شود.

خطای چهارصو چهار سایت یوز

به عنوان یک ایرانی از دست مدیر این سایت شکایت دارم .

1- پول‌هایی که از دولت به عنوان وام گرفته شده، در کجا و به چه منظوری خرج شده.

2- بی ارزش کردن جستجوی فارسی توسط مدیر سایت.

3-در اختیار گرفتن نام یوز برای سایتی که هیچ ارزشی ندارد.

.

به کجا باید شکایت کنم؟ دادگاه جرائم اینترنتی به این موارد هم رسیدگی می‌کند؟ آیا جرائم اینترنتی هم مدعی العموم دارد؟

مامان و بابا و بچه‌ها یوز ,هم ,گوگل ,اطلاعات ,اینترنتی ,ایرانی ,مرگ یوز ,جرائم اینترنتی ,به عنوان ,رسد به ,یوز ایرانیمنبع

مشکل روبیکا با صدا و سیما

آمیرزا (معرفی بازی)

تپه خاطرات (معرفی کتاب)

مسابقات ارتش های جهان

ماه من، غصه چرا؟

داستان اسباب بازی‌ها

ایده‌های سال جدید تحصیلی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

موکت پرز بلند مالیات سکه هر چی بخوای هست مانا چمن ارزان سرا مدیریت بازی و برنامه خرید لاستیک با قیمت مناسب راهکار های اپیلاسیون هاستینگ